Prolog- lovkyně

26. november 2012 at 21:30 | Ellie |  Lovkyně příšer
Kratký prolog a podle komentářů se rozhodnu jestli budu psát dál...Enjoy it


Jmenuju se Joana, ale všichni mi říkají Joe. To jméno mi dala máma. Moje máma byla lovkyně příšer. Říkám byla, protože jí před sedmi lety zabil Drákula. Drákula řídí celý podsvětí. A já z úcty za mámu ho chci zabít. Já Joana Megan Priceová, lovkyně devátého stupně, přísahám, že jednoho dne zabiju Drákulu.
Možná bych vám měla říct něco o lovcích. Lovcem se stáváte, ve své plnoletosti to znamená, v 18. Do té doby studují všichni budoucí lovci na zvláštních školách. Než dostudují, říká se jim učni. Já jsem výjimka, je mi šestnáct a jsem lovkyně.
Moje rodina je celkem divná. Moje starší sestra je něco jako médium. Otec jí nechával dát na spousty vyšetření, ale nikdo jí nedokázal stanovit diagnózu. Otec, nejhorší člověk na světě. Za máminu smrt může taky on. Máma se dlouho skrývala a jediný kdo věděl, kde je, byl on. Je to vrah a násilník. Neptejte se, co dělá po nocích se svými kamarády. Moje nejmladší sestra je… Hm, asi by nebylo vhodné napsat, že je to vypečená kráva a vymaštěná slepice. To asi ne. Takže vlastně ani nevím, jak ji mám popsat. Tohle je moje celá rodina. Však vy brzy zjistíte, jaká je moje rodina zvěrstvo…
Výpis postav, které se objevily v této kapitole
Pan Kall - kdo ví?!
PS: Výpis nebudu dávat ke všem kapitolám, jen když se tam objeví nová postava
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 adus-spisovatelka adus-spisovatelka | 28. november 2012 at 15:23 | React

úžasný,moc se mi to líbí :D napíšeš další díly???

2 lolstories lolstories | Web | 28. november 2012 at 17:14 | React

[1]: Jasně, když budeš chtít...

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama