Prolog

1. february 2013 at 22:35 | Ellie |  Mít rád neznamená milovat
A máme tu další. Já vím, jsem nepoučitelná. Tentokrát z doby Nové Generace. Enjoy it.
PS: Komentáře potěší


"Lexi! Vezmi Ariu a utíkejte!" zvolá mladá žena a dál vysílala kouzla proti nezvanému návštěvníkovi.
Dívka, které mohlo být maximálně tři, popadla svou o rok mladší sestřičku a dala se doběhu. Pryč z hořícího domu. Už se chystala vyběhnout ven, když v tom jí popadl dvě silné ruce a zvedly jí do vzduchu. Další dvě ruce jí vzaly její malou sestřičku z rukou. Dívenka se začala vzpouzet a snažila se vzpomenout na obranou techniku, kterou jí učil její strýc. Kop a vrazit loktem do nosu. Jenže její věznitel přesně věděl, co chce udělat, takže si jí k sobě otočil čelem a tím jí překazil všechny plány. Dívenka se na něj překvapeně podívala, protože tyhle techniky uměli jen bystrozoři. Podívala se do jeho tváře a zjistila, že se na ní dívají dvě smaragdové oči, úplně stejné, jako měl kamarád strejdy Nicka.
"Harry?" zašeptala dívenka a přestala sebou cukat. Muž jen kývl a vynesl jí ven.
"Lexi, teď tě tady nechám s Hermionou, ano?" zeptal se jí muž, kterého oslovila Harry. Lexi přikývla a nechala se od Harryho položit na trávu vedle Hermiony, která držela malou Ariu. Lexi si sedla vedle ní a chytla malou Ariu za ruku.
Harry mezi tím vběhl zpět do domu, prozkoumávajíc jednotlivé místnosti, když v tom se najednou z patra ozval ženský výkřik. Harry vyběhl schody a vrazil do místnosti, ze které se ozval výkřik. Na zemi ležela matka obou dívenek a kolem ní byla kaluž krve. Harry na nic nečekal a popadl ženu do náručí. Už se s ní chtěl přemístit, když uslyšel slabý šepot vycházející z úst té ženy.
"Vezmi mě za nimi," sípala žena s námahou.
"Musíš do nemocnice!" odporoval jí Harry, který se už znovu chystal přemístit.
"Chci strávit těch posledních pár minut se svými dcerami, Harry," zvýšila trochu hlas, ale vzápětí se rozkašlala. Harry váhal.
"Prosím," zašeptala. Harry se rozeběhl dolů ze schodů, opakujíc slovo vydrž. Žena v jeho náručí začala ochabovat, ale snažila se to vydržet, kvůli svým dcerám.
"Mami!" vyhrkla Lexi a postila Ariinu ručku. Harry položil jejich matku na trávník a odstoupil. Hermiona se zvedla a přišla s malou Ariou blíž. Lexi přicupitala za svou matkou a nechala se od ní chytit za ruku.
"Holčičko moje," zavzlykala matka dvou holčiček.
"Musíš mi slíbit, že na Ariu budeš dávat pozor a budeš jí pomáhat," začala žena.
"Budu mami," zavzlykala Lexi. Hermiona přinesla Ariu až k ženě a sklonila se u ní.
"Moje malá princezno," usmála se žena skrz slzy, které jí tekly po tváři a pohladila volnou rukou Ariu po hlavičce. Žena cítila, jak z ní vyprchává život.
"Harry," zasípala s námahou. Jmenovaný přiklekl vedle Hermiony.
"Musíš mi slíbit, že se o ně postaráš!"
"Slibuju," odpověděl Harry, kterému také slzy smáčely mu tváře. Žena se na všechny usmála a naposledy vydechla. Lexi se rozbrečela naplno. I Aria začala brečet, i když nevěděla co se děje.
A tak skončil příběh jedné šťastné rodiny.
Mladá dívka si pohrávala se svým náramkem, který dostala k dvanáctým narozeninám. Vedle ní seděla její o rok starší sestra, která si znuděně podpírala hlavu. Obě čekaly na svého strýce, který si je tady měl vyzvednout.
"Sedni si," zabručel strážník a postrčil černovlasého kluka směrem k těm dvěma a zabouchl za ním mříže.
"Tak co, Albie?" zeptá se ho starší ze sester a narovná se.
"Jsou to tupci," zavrčí Albus a natáhne nohy. Tihle tři nebyli zrovna nejukázkovějšími dětmi v okolí, ale jim to ani nevadilo. Tedy Albusovi a starší dívce. Mladší měla trochu protichůdné pocity. Sice ráda trávila čas s Albusem a její sestrou Lexi, jenže co je moc to je moc. Tohle je poprvé co skončili ve vězení. Není to kouzelnické vězení, ale obyčejné mudlovské. Ano, jak jste správně pochytili, tito tři jsou kouzelníci. A právě teď jsou ve velkém maléru.
"Vy," ukázal na ně jeden ze strážných, kteří hlídali cely.
"Pojďte, nějaká dobrá duše za vás zaplatila kauci," slizce se usmál strážník a otevřel jim mříže. Nejdřív prošel Albus, po něm Lexi a naposledy nejmladší z nich, Aria. Slizký strážník je dovedl až k pultu, za kterým stála žena okolo padesátky a brýlemi na nose. A před pultem stál černovlasý muž, taktéž s brýlemi a přesně takovýma zelenýma očima, jako má Albus.
"Děkuji," poděkoval muž a naznačil těm třem, aby ho následovali. Všichni tak udělali.
"Strejdo, mrzí mě to. Já-," snažila se omluvit Aria, ale byla přerušena oním černovlasým mužem.
"Až doma," syknul a tím jasně vyjádřil, že se o tom tady nehodlá bavit. Mlčky tedy došli do starého baru jménem Děravý kotel. Odtamtud se, pomocí letaxové sítě přemístili až domů, kde na ně čekala rozzlobená rudovlasá žena.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 adus-spisovatelka adus-spisovatelka | Web | 2. february 2013 at 16:22 | React

Tak tohle,je bezvadný!Ale co ty máš s těma průšvihářkama???? :D Koukám,že film LOL udělal své...... :D bezvadný!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama