4. Kapitola

6. march 2013 at 21:24 | Ellie
Takže zde je kapitola, pro milovníky One Direction. Komentáře jako vždy potěší ;)"Co to jako má znamenat?!" zvýší moje máma hlas a táta se přikrčí.
Hned po tom co nám táta oznámil, že s nimi budeme bydlet pod jednou střechou, jsme s tátou odvezli všechny holky domů, aby si mohly zabalit. Sice všechny bydlíme v jednom domě, ale nemáme tam všechny věci. Vlastně tam jenom spíme, nebo paříme. Takže si holky musí doma sbalit, ostatně já taky.
Když jsme dojeli domů, objevil se problém. Ten problém je máma. Nejdřív byla naštvaná, že jí o tom táta nic neřekl. Potom se vyptávala, co je to za skupinu, se kterou budeme bydlet. V tu dobu to vypadalo, že to dovolí. Jenže. Jakmile padl název One Direction máma změnila názor. Začala být nepřístupná. Nejprve vyjmenovala všechna proti, proč bychom neměli bydlet spolu. Hlavní argument byl, že to jsou kluci. Další ani snad opakovat nebudu, protože to bych tu zůstala až do padesáti a to nechci. Chci si taky najít kluka! A pochybuju, že o mě bude někdo v padesáti stát.
"A ten Styles je neuvěřitelný děvkař! Ani nepočítej, že s ním nechám bydlet svou jedinou dceru!" zavrčela máma a táta se ještě víc přikrčil. Já jsem si mezi tím stihla udělat manikúru. Miluju, když se rodiče hádají. Ironicky řečeno, samozřejmě.
"Mami, můžu tě ujistit, že o naší Scarlett nebude mít zájem. Je totiž na hubený holky. A to Scarlett opravdu není," ozve se z obýváku hlas mého milovaného a tupého bratra.
"Filipe, drž zobák, nebo přijdeš o kapesné až do konce roku!" zavrčí pro změnu táta.
"Fajn!" ozve se naštvaně a už slyšíme, jak si zvýší volume u televize. Blb.
"Ale no tak, Amy! Nemyslím, že by se Scarlett nechala svést jen tak. Nebo jí nevěříš?" zeptá se táta a podívá se na mě štěněčím pohledem. Jasně taťko, já všechno zařídím!
"Neboj se, mami. Jediný důvod, proč bych se k němu chtěla přiblížit, by byl ten, abych mu jednu vrazila. Takže se nemusíš bát," uklidňuju jí. Máma se nejdřív tváří zamyšleně a pak se mi najednou vrhne kolem krku.
"Dobrá, ale pořád jsi moje malá holčička, takže tě budu kontrolovat!" ujišťuje mě. Přikývnu.
"Tak fajn. Jdi se balit," řekne táta a obejme mámu. Jupí.
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement