Na čem teď pracuju...

6. march 2013 at 0:18 | Ellie
Jak jste si mohli všimnout, moc teď nepřidávám. Má to jeden důvod.

POZOR: Psala jsem to před půlnocí, což znamená, že díly přibydou dnes ;)

Teď bych se ale chtěla omluvit Polyphasic Sleep, protože Really? nejspíš nebude. Na tuhle povídku musím mít náladu a tu já teď vážně nemám. Doufám, že nevadí a jako omluvu zítra přidám Elitní Agentku a Kiss or Miss.

Další zpráva je pro čtenáře Foolhardy Love, které zítra taktéž potěším novým dílem.

Pak tu přibide další kapitolka Ellie Bennett and her weird life > doufám, že to někdo čte

A naposledy další kapitolky --> jedna k Mít rád neznamená milovat (Kdo nečetl >ZDE; HPFF) = ale ta jen možná, takže si nedělejte naděje a druhá k I'm a bitch, but I love you (Kdo nezná ZDE si může přečíst; HPFF)

To je vše a já se konečně dostávám k tomu, na čem pracuji poslední měsíc. Když kliknete na celý článek, dozvíte se...


Co to vlasně je?
Vlastně to je soubor povídek ( či příběhů, jak chcete) , které jsou napsané podle skutečného života. Nebude to podle mého života, ale podle životů kamarádek, případně, podle upravených příběhů.
Jak jsem se k tomuto téma dostala?
Jedna kamarádka je moje dobrá múza, takže je to většinou u ní doma, kde získávám inspiraci. Tentokrát tomu nebylo jinak. Konkrátně jsem inspiraci získala od kamarádek její sestry. Všechny jsou na střední, tudíž jsou o pár let starší. Každá má nějaký příběh, ať už svůj, nebo někoho jiného a já se ho rozhodla sepsat --> samozřejmě s povolením těch dívek.
O čem to bude?
Vlastně je to takový soubor povídek, ale to už jsem psala ;) Příběhů bude celkem pět > šestý není jistý, protože dotyčná dívka je v nemocnici se slepákem :(
Jeden příběh, jedna dívka. Příběhy na sebe nenavazují > není to série! < ale dívky se budou navzájem znát.
Každá dívka má svou reálnou předlohu --> Jednu z kamarádek. Nebudu používat reálná jména, každá z nich si vybrala něco jako pseudonym.
! Jedna z dívek, konkrétně Lena, má trochu složitější život, proto jsme se já a Lenka* ( ta dívka podle které píšu postavu Leny) dohodly, že její příběh ukončíme malinko jinak, než skončil doopravdy a taky trochu poupravíme pravdivé informace > doufám, že to nebude vadit!
! Kačky* příběh bude trochu jiný, než ostatních dívek, protože nebudeme popisovat její život, ale život jedné dívky se kterou si Kačka* píše přes internet a zná se s ní > Její povolení máme!

--> Tedy, všechny příběhy jsou upravené, tudíž to nemůžu zas tak moc pokládat za real, takže je to něco jako FictionReal :D

Já doufám, že budete tuto sérii číst a komentovat.

Poděkování patří Lence*, Kačce*, Veronice*, Zuzce* a také Janě* > je v nemocnici, ale vždy byla můj vzor, takže pokud to vyjde, přidám i její příběh ;)
Další poděkování patří Endy ( Společný Blog, Osobní Blog), která bude mou konzultantkou a rádkyní, i když o tom ještě neví --> Hodlám využít naše společné dny ;)

A poslední poděkování patří vám. Vám všem co budete tak hodní a soubor příběhů si přečtete.

>I když se vám to bude zdát nereálné, opravdu se to stalo! Alespoň část z toho ;)
** OSOBY, PODLE KTERÝCH TOTO PÍŠU NECHTĚJÍ, ABY SE O NICH NĚKDO NĚCO DOZVĚDĚL, PROTO JSOU JEJICH JMÉNA FALEŠNÁ A MNOU VYBRANÁ! DĚKUJI ZA POCHOPENÍ ;) **
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 lolstories lolstories | 6. march 2013 at 0:49 | React

Zapoměla jsem dopsat, že příběhy jsou trochu poupravené --> dívky žijí v Americe , takže nároky, studium a bydlení jsou jiné než v Česku. Takže bohatí tam bydlí v luxusních vilách atd...

Děkuji za pochopení
Ellie

2 Endy Endy | 6. march 2013 at 10:44 | React

To si piš,že budu tvou "rádkyní",jinak se strašně těším! Bude to určitě super..a díky za poděkování! :-)

3 Polyphasic Sleep Polyphasic Sleep | Email | Web | 6. march 2013 at 13:27 | React

škoda, ale věřím, že někdy přece jen něco k R? napíšeš:) čtu od tebe skoro všechno, takže se těším na jakoukoli novou kapitolu:)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement