The Host

11. april 2013 at 14:23 | Ellie |  Recenze
Další recenze, no tak doufám, že se bude líbit ♥


Děj: Po úspěšné invazi teď Zemi kontrolují neviditelní mimozemšťané. Takzvané Duše přebírají kontrolu nad myslí člověka, používají jeho tělo a zdánlivě beze změny žijí jejich životy. Každý člověk se stane pro Duši pouhou schránkou a hostitelem. Hlavní hrdinkou filmu je Melanie, mladá dívka, která patří mezi zbývající "divoké" lidi a která se bezhlavě zamiluje do kluka jménem Jared. Byla by to celkem obyčejná lovestory, ale po jedné z honiček je Melanie zajata a její tělo si bere Duše jménem Poutnice. Poutnice je překvapena a zavalena hotovou tsunami vzpomínek a silných emocí, jimž vévodí láska. Stane se to, na co nejsou Duše příliš zvyklé. Melanie se odmítá své mysli a svého těla vzdát. Poutnice chtěla původně ze vzpomínek odhalit úkryt zbývajících lidí, houževnatá Melanie ji v nich ale ukáže sílu lásky. Mimozemská Duše sama této síle nečekaně podlehne a v překvapivém spojenectví se pak vydají hledat Jareda, kterého obě milují. Stejně odhodlaná jako Melanie je ovšem i Duše jménem Hledačka s jediným úkolem - dopadení všech přeživších a ochrana nové rasy.

Můj Názor:
- Takže, mě se film hrozně líbil. Moje mamka pořád protáčela oči, ale když to srovnám s Twilight, je pro mě Host jednoznačným vítězem. Hrozně se mi líbily Duše a to jejich uzdravování. Spoustu lidí říká, že je to jinak zfilmovaná Hvězdná Brána, no mě to tak nepříde. Je na to taktéž spoustu negativních ohlasů. Chápu, že tohle se všem nelíbí, ale i tak.
- Wandina role byla malinko mimo. Bylo hrozně super sledovat, jak ani neví o co jde a kvůli tomu by jí spoustu lidí nejraději vymazalo.
- Já bych radši vymazala Melanie. Nevím proč, ale už od předčtení knížky nebyla moje "spřízněná duše". (Proto jsem hned po kině zasedla k notebooku a začala to přepisovat. Jsem nepoučitelná, ale k Jaredovi se prostě nehodí, proto jsem mu našla novou dívku :-D )
- Postava Melanie/Wanda, celkem ušla. Nebyla nějak super hezká, prostě taková normální holka.
- Zkalmání byl, s prominutím paskvil, který udělaly z Wandy na konci filmu. Nevím, proč ta herečka vypadala tak jak vypadala. Po filmu jsem koukala na ČSFD, kde v jiných filmech vypadala úplně jinak. Ale to by se ještě dalo.
- Naopak dokonalost Jareda a Iana byla ohromující. Nemůžu se rozhodnout, jestli jsem tým Ian, nebo tým Jared. Jsem pro oba týmy.
- Já už vlastně nevím, co k tomu mám říct. Prostě dokonalá super bomba!
- To o filmech moc nepíšu, takže pozor. Ne každému se to líbí, no za mě je to rozhodně velký palec nahoru. Uznejte, konečně něco, kde nejsou upíři, vlkodlaci, čarodějky, draci...
- Dál jste jistě museli zjistit, že Meyerová se vyžívá ve dvou klucích, kteří se perou o jednu dívku. Nevím, jestli je to inspirováno jejím životem, nebo by si to jen tak přála.
- Do kina jsem šla v očekávání všelicos s myšlenkami typu "na csfd to má 60", "napsala to Meyer", ale ono to bylo super.
Jelikož Nádherným Bytostím jsem dala 80%, musím tomuhle dát, alespoň 95%. Možná je to moc, ale mě se ten film líbil. Každý máme jiný vkus.

Pár fotek nazávěr:

Melanie/Wanda

Melanie a Jared

Melanie/Wanda a Ian

Ian


Jared

Hledačka


Strýček Jeb

A důkaz, že se Meyerová vyžívá v dvou klucích, kterí se perou o jednu dívku

Trailer pro ty, co ještě film neviděli:
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Polyphasic Sleep Polyphasic Sleep | Email | Web | 11. april 2013 at 15:20 | React

Uááá! Paráda:) dneska jsem si knížku donesla domů, takže hezky začnu číst:3 nemám ráda Twilight, takže jsem nikdy nic od Meyerové nečetla, ale tohle si prostě musím přečíst! už když tam nejsou upíři:D

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama